ODBORNÉ ČLÁNKY

<< zpět

Zdravotnické potřeby

Rady z lékárny K.E.I. pharma

Každý z nás se již v životě určitě setkal se zdravotnickými potřebami. Označujeme tak pomůcky, které používáme například při drobných poraněních kůže (náplasti, obinadla), při poraněních kloubů (pružná obinadla, bandáže, ortézy) nebo při měření teploty nebo tlaku (teploměry, tonometry).
Mezi zdravotnické potřeby ale patří mnohem více pomůcek, které pomáhají překonávat různé zdravotní obtíže.
V naší lékárně je Vám k dispozici široký sortiment obvazového materiálu : náplastí (stříhaných, vcelku, odolných proti vodě, hypoalergeních, dětských), obinadel (klasická hydrofilní, pružná od různých výrobců, barevná), bandáží (kolení, loketní,zápěstní, kotníkové), zdravotních punčoch a ortéz. Ortézy na rozdíl od bandáží fixují pevněji a nehodí se například ke sportování. Předepisuje je většinou lékař.
Vedeme i široký sortiment inkontinenčních plen a plenkových kalhotek od různých výrobců. V sortimentu máme samozřejmě i dětské pleny.
Nově nyní prodáváme také moderní glukometry na měření cukru v krvi a testovací proužky do glukometrů.
Jako praktický dárek může posloužit koupě poloautomatického nebo automatického digitálního tonometru k měření tlaku. Jejich obsluha je velmi jednoduchá a použití velmi rychlé. Opět máme k dispozici výrobky od různých výrobců v různých cenových hladinách.
Sortiment zdravotnického materiálu je samozřejmě širší a nelze jej postihnout v tomto článku. Rádi Vám proto poradíme a bližší informace sdělíme přímo v naší lékárně.
Copyright © 2009 K.E.I. group | All rights reserved
#