O NÁS


Lékárnu s odbornými pracovišti a prodejnu zdravotnických potřeb Koliště jsme otevřeli v roce 1993 jako jednu z prvních soukromých lékáren v Brně. Brzy se stala také jednou z nejnavštěvovanějších, takže od doby jejího vzniku využily našich služeb už více než 2 miliony zákazníků.
Patří mezi lékárny nejvyššího typu, s nadstandartně širokým rozsahem služeb, poskytovaných jednotlivým zákazníkům i lékařským ordinacím a nemocničním zařízením. Lékárna vede kompletní lékárenský i doplňkový sortiment.

Zázemí lékárny je rozsáhlé a je rozčleněno na 3 odborná pracoviště:
  • oddělení výdeje hromadně vyráběných léčiv na recepty a poukazy i individuálně připravovaných léčiv na recepty ( část pro veřejnost)
  • oddělení výdeje léčiv na žádanky pro zdravotnická zařízení
  • oddělení přípravy léčiv na žádanky pro zdravotnická zařízení.

Díky tomuto rozčlenění lékárna stačí zásobovat léčivy ambulantní i lůžková zdravotnická zařízení.

Ve spolupráci s Jihomoravským krajským úřadem Lékárna Koliště již od roku 2002 trvale vykonává nepřetržitou lékárenskou pohotovostní službu pro občany celého města Brna a jeho širokého okolí. Navazuje přitom na provoz brněnské Lékařské služby první pomoci a Stomatologické pohotovosti, jejichž obě pracoviště se nacházejí v blízkém sousedství lékárny.

Vzhledem k výkonu této pohotovostní služby stále v lékárně udržujeme zvýšenou skladovou zásobu hromadně vyráběných léčiv, stejně jako farmaceutických surovin pro naši vlastní přípravu léčiv podle individuálních lékařských předpisů. Nemáme-li přesto požadovaný lék na skladě, můžeme ho obstarat nebo připravit.

Vysoce kvalitní lékárenskou péči o naše zákazníky a jejich zdraví zajišťuje kolektiv patřičně farmaceuticky vzdělaných odborníků, pracovně zdatných a příjemně vystupujících. Zákazníci se tak u nás setkávají s náležitým porozuměním pro své zdravotní potíže a dostávají zde, spolu s léky, i informace a rady, které napomáhají k plné účinnosti vydávaných léčiv a omezují jejich případné vedlejší negativní účinky.

Docilovaný celkový obchodní obrat nám umožňuje, abychom zákazníkům vycházeli vstříc i příznivými cenami volně prodávaného sortimentu a výší doplatků u předepsaných, částečně hrazených léčiv.

Našim stálým zákazníkům nabízíme zajímavé výhody, zejména ve formě klientských slevových karet.

Ve vyšších podlažích stejného objektu, stavebně upraveného především pro poskytování lékařských, lékárenských a dalších, se zdravotnictvím souvisejících služeb, již od roku 1993 na vysoké úrovni provozujeme také Medicentrum Koliště. Informace o současném odborném obsazení Medicentra a o druhu a rozsahu v něm poskytovaných zdravotnických služeb jsou na samostatných, i odtud však přímo přístupných webových stránkách Medicentra Koliště.

Copyright © 2009 K.E.I. group | All rights reserved
#